pracownia

Hip Hop

Zajęcia taneczne dla tych, którzy chcą:

  • dowiedzieć się czegoś o muzyce hip hop oraz tego, w jaki sposób powstała i co oznacza cała kultura hip hop,
  • nauczyć się właściwej techniki tego tańca pod okiem specjalisty w tej dziedzinie,
  • poznać poszczególne kroki i figury obowiązujące w stylu hip hop,
  • nauczyć się wiele ciekawych choreografii,
  • brać udział w pokazach tańca, turniejach i konkursach,
  • poprawić swoją kondycję, koordynację, muzykalność i rytmikę,
  • dobrze się bawić w rytm starych i nowych przebojów hiphopowych.

HIP HOP to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych, pozwola połączyć taniec, muzykę i styl.

 

Hip Hop MDK Batory

 Formacje taneczne HIP HOP w MDK Batory

HIP HOP GRUPA POCZĄTKUJĄCA 11+

PROWADZIMY ZAPISY!!!!

Nowa grupa hiphopowa na poziomie początkującym, pracuje na podstawach tańca hip hop z elementami innych technik streetowych, tancerze rozwijają się przede wszystkim w choreografiach. Grupa w czasie roku szkolnego będzie brała udział w pokazach i festiwalach, należy zatem liczyć się z kosztami takich wyjazdów, mile widziana jest systematyczność, obowiązkowość i odpowiedzialność. Do grupy można dołączyć w każdym momencie.

Wiek: 11+

Kiedy: wtorek, godz. 17:50 - 18:50 (sala 207)
            środa, godz. 17:00 - 18:00 (sala kameralna)

Gdzie: Sala 207 i sala kameralna

Koszt: 119 zł/mc

Trener / instruktor: Paweł Nowak

BELATED

Formacja hiphopowa na poziomie średnio zaawansowanym, która zaczyna jeździć na turnieje, ponadto występuje na pokazach, festiwalach i festynach. Grupa pracuje na podstawach tańca hip hop z elementami innych technik streetowych, tancerze rozwijają się przede wszystkich w choreografiach, próbują także swoich sił we freestylu (improwizacji). Grupa w czasie roku szkolnego będzie brała udział w zawodach i festiwalach, należy zatem liczyć się z kosztami takich wyjazdów, mile widziana jest systematyczność, obowiązkowość i odpowiedzialność. Do grupy można dołączyć po konsultacji z trenerami.

Wiek: 14+

Kiedy: poniedziałek, godz. 19:15 - 20:30 (sala kameralna)
            piątek, godz. 19:00 - 20:15 (sala 105/106)

Gdzie: Sala 105/106 i sala kameralna

Koszt: 129 zł/mc (zajęcia Hip Hop Freestyle są zawarte w cenie)

Trener / instruktor: Patryk Czyż i Paweł Nowak

BEZ POŚPIECHU

Grupa dla młodzieży 10-13 lat, która chciałaby zacząć tańczyć hip hop na solidnych podstawach u doświadczonego trenera grup dziecięcych i młodzieżowych. Zajęcia będą obejmowały naukę podstawowych kroków hiphopowych, naukę choreografii oraz elementy freestyle’u (improwizacji) na późniejszym etapie. W czasie treningów młodzież otrzyma również informacje dotyczące całej kultury hip hop, by ich taniec był od początku świadomy i ukierunkowany. Do grupy można dołączyć w każdej chwili po konsultacji z trenerem.

Wiek: 10-13 lat

Kiedy: poniedziałek, godz. 18:10 - 19:10 (sala kameralna)
            piątek, godz. 16:15 - 17:15 (sala 105/106)

Gdzie: Sala 105/106 i sala kameralna

Koszt: 119 zł/mc

Trener / instruktor: Patryk Czyż

INCOGNITO

Formacja hiphopowa na poziomie średnio zaawansowanym, która zdobywa pierwsze nagrody na turniejach tańca. Grupa pracuje szybko, z zaangażowaniem, tancerze rozwijają się zarówno w choreografiach, jak i freestylu (improwizacji) i w takich konfiguracjach startują na zawodach. Grupa w czasie roku szkolnego wielokrotnie bierze udział w zawodach i festiwalach, należy zatem liczyć się z kosztami takich wyjazdów, mile widziana jest systematyczność, obowiązkowość i odpowiedzialność. Do grupy można dołączyć tylko za zgodą trenerów.

Wiek: 15+

Trener / instruktor: Patryk Czyż i Paweł Nowak

Kiedy: wtorek, godz. 19:10 - 20:40 (sala 105)
            piątek, godz. 19:10 - 20:40  (sala 207)

Koszt: 159 zł/mc (zajęcia HIP HOP Freestyle w cenie, oszczędzasz 89 zł / jeśli uczestniczysz w teatrze tańca pn. "Otwórz Banię" całkowity koszt miesięczny wynosi 199 zł/mc, oszczędzasz 59 zł)

You Know

Formacja hiphopowa na poziomie zaawansowanym, laureaci licznych festiwali i turniejów tańca. Rozwijają się zarówno na poziomie grupowym, jak i indywidualnym (tancerze startują również solo na zawodach). Grupa w czasie roku szkolnego wielokrotnie bierze udział w zawodach i festiwalach, należy zatem liczyć się z kosztami takich wyjazdów, wymagana jest systematyczność, obowiązkowość i odpowiedzialność. Do grupy można dołączyć tylko za zgodą trenera.

Wiek: 17+

Trener / instruktor: Patryk Czyż

Kiedy: środa, godz. 18:05 - 19:35

Gdzie: Sala kameralna

Koszt: 119 zł/mc (You Know + Hip Hop Freestyle koszt miesięczny całkowity wynosi 159 zł/mc, oszczędzasz 49 zł / You Know + "Otwórz Banię" koszt miesięczny całkowity 169 zł/mc, oszczędzasz 49 zł / You Know + Hip Hop Freestyle + "Otwórz Banię" koszt miesięczny całkowity wynosi 229 zł/mc, oszczędzasz 78 zł)

FREESTYLE HIP HOP

Zajęcia dla wszystkich tancerzy hip hop, którzy chcą rozwijać się samodzielnie i brać udział w turniejach tańca jako soliści. W czasie treningu trener daje wskazówki, kieruje, doradza i motywuje, ale tancerz powinien przede wszystkim pracować sam nad swoim warsztatem ruchowym, techniką i stylem. Każdy trening poświęcony jest innemu zagadnieniu i opiera się na improwizacji tanecznej, eksploracji ruchowej i przełamywaniu własnych ograniczeń. Wymagana podstawowa znajomość techniki hip hop.

Wiek: 14+

Trener / instruktor: Patryk Czyż

Kiedy: piątek, godz. 17:20 - 18:50

Gdzie: Sala 105/106

Koszt: 89 zł/mc

Płatność za dane zajęcia prosimy dokonywać do 15 dnia bieżącego miesiąca na:

MDK BATORY
ING BANK ŚLĄSKI KATOWICE o/Chorzów
73 1050 1243 1000 0010 0011 4429
Tytuł przelewu:
Nazwa zajęć / Imię i nazwisko / miesiąc i rok (jeśli przelew dotyczy również innych zajęć tanecznych to w tytule przelewu prosimy wpisać PRZYKŁADOWO: You Know + Hip Hop Freestyle + Otwórz Banię/ Maria Kowalska / wrzesień 2020)
Wpłaty należy dokonywać zgodnie z cennikiem, bez zaokrąglania kwot!


Zajęcia odbywają się we współpracy ze Studiem Rekreacji Ruchowo Tanecznej

Turniej NIE ŁAM SIĘ

 

Harmonogram zajęć

zobacz harmonogram

Zapisz się!

zapisz na zajęcia
zobacz ulubione
do góry