pracownia

Harmonogram zajęć

16.09 - 20.09
godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
11:00
Senior Pilates11:00-12:0060+ latSala nr 105/106Pracownia ciała i ducha - Senior Pilates2019.09.16 - poniedziałek

15:45
Crazy Monkey Junior15:45-16:45Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - crazy monkey2019.09.16 - poniedziałek

16:00
HIP HOP Nowa Grupa16:00-17:00Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2019.09.18 - środa

16:15
TuptusieGrupa nr116:15-17:00Sala nr 205Pracownia rozwoju i wychowania - Tuptusie i Tuptaki2019.09.18 - środa

16:20
HIP HOP Nowa Grupa16:20-17:20Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2019.09.20 - piątek

17:00
Crazy Monkey Mini17:00-17:45Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - crazy monkey2019.09.16 - poniedziałek
BELATED17:00-18:15Sala nr 207Pracownia taneczna - hip hop2019.09.18 - środa

17:05
ICOGNITO17:05-19:4016+ latNowa salaPracownia taneczna - hip hop2019.09.18 - środa
Karate Grupa nr117:05-17:50Sala nr 105/106Pracownia ciała i ducha - Karate dla dzieci2019.09.18 - środa

17:15
TuptakiGrupa nr217:15-18:00Sala nr 205Pracownia rozwoju i wychowania - Tuptusie i Tuptaki2019.09.18 - środa

17:25
BELATED17:25-18:40Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2019.09.20 - piątek

17:45
Keep Control17:45-18:45Sala nr 207Pracownia taneczna - hip hop2019.09.17 - wtorek
WHY NOT17:45-18:45Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2019.09.19 - czwartek

17:50
KarateGrupa nr217:50-18:50Sala nr 105/106Pracownia ciała i ducha - Karate dla dzieci2019.09.18 - środa

18:00
Taniec towarzyski18:00-21:00Sala widowiskowaPracownia taneczna - taniec towarzyski2019.09.16 - poniedziałek
Why Not Basic18:00-19:00Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2019.09.16 - poniedziałek
Taniec towarzyski18:00-21:00Sala widowiskowaPracownia taneczna - taniec towarzyski2019.09.18 - środa

18:20
Keep Control18:20-19:20Sala nr 207Pracownia taneczna - hip hop2019.09.16 - poniedziałek

18:45
ICOGNITO18:45-20:1516+ latSala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2019.09.17 - wtorek
You Know18:45-20:30Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2019.09.20 - piątek

19:00
Zumba19:00-20:00W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2019.09.17 - wtorek
Zumba19:00-20:00W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2019.09.19 - czwartek

19:15
WHY NOT19:15-20:15Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2019.09.16 - poniedziałek
Dancehall Hobby19:15-21:00Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2019.09.19 - czwartek

19:30
Zumba 19:30-20:30W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2019.09.16 - poniedziałek
Świadomość ciałaZamknięta19:30-21:00Sala nr 207Pracownia ciała i ducha - Świadomość Ciała2019.09.18 - środa

19:45
You Know19:45-21:00Nowa salaPracownia taneczna - hip hop2019.09.18 - środa

20:00
Warsztaty samoobrony MDS20:00-21:30Sala nr 305Pracownia ciała i ducha - Warsztaty Samoobrony2019.09.17 - wtorek
Warsztaty samoobrony MDS20:00-21:30Sala nr 305Pracownia ciała i ducha - Warsztaty Samoobrony2019.09.19 - czwartek

20:10
Fitness20:10-21:10W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2019.09.17 - wtorek
Fitness20:10-21:10W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2019.09.19 - czwartek

20:30
ACKEE CREW20:30-22:00Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2019.09.16 - poniedziałek

zobacz ulubione
do góry