pracownia

Harmonogram zajęć

06.04 - 10.04
godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
11:00
Senior Pilates11:00-12:0060+ latSala nr 105/106Pracownia ciała i ducha - Senior Pilates2020.04.06 - poniedziałek

15:45
Crazy Monkey Junior15:45-16:45Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - crazy monkey2020.04.06 - poniedziałek

16:00
Balet Grupa Młodsza16:00-16:45Sala nr 105/106Pracownia taneczna - balet2020.04.07 - wtorek
HIP HOP Nowa Grupa16:00-17:00Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2020.04.08 - środa
KANGNARE Grupa nr116:00-16:45Sabina Sen-Podstawska
Sala nr 207Pracownia taneczna - taniec indyjski: kangnare2020.04.10 - piątek

16:15
TuptusieGrupa nr116:15-17:00Sala nr 205Pracownia rozwoju i wychowania - Tuptusie i Tuptaki2020.04.08 - środa

16:20
HIP HOP Nowa Grupa16:20-17:20Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2020.04.10 - piątek

16:30
Czarodziejski Ołówek Grupa nr116:30-17:15Sala nr 208Pracownia artystyczna - Czarodziejski Ołówek2020.04.06 - poniedziałek
Kraftownica mini16:30-17:15Sala nr 205Pracownia artystyczna - kraftownica artystyczna2020.04.07 - wtorek

17:00
Crazy Monkey Mini17:00-17:45Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - crazy monkey2020.04.06 - poniedziałek
Aktywny Rodzic - Zumba17:00-17:45Sala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2020.04.06 - poniedziałek
Balet Grupa Starsza17:00-17:45Sala nr 105/106Pracownia taneczna - balet2020.04.07 - wtorek
BELATED17:00-18:15Sala nr 207Pracownia taneczna - hip hop2020.04.08 - środa
KANGNAREGrupa nr217:00-18:00Sabina Sen-Podstawska
Sala nr 207Pracownia taneczna - taniec indyjski: kangnare2020.04.10 - piątek

17:05
ICOGNITO17:05-19:4016+ latNowa salaPracownia taneczna - hip hop2020.04.08 - środa
Karate Grupa nr117:05-17:50Sala nr 105/106Pracownia ciała i ducha - Karate dla dzieci2020.04.08 - środa

17:15
TuptakiGrupa nr217:15-18:00Sala nr 205Pracownia rozwoju i wychowania - Tuptusie i Tuptaki2020.04.08 - środa

17:25
BELATED17:25-18:40Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2020.04.10 - piątek

17:30
Czarodziejski OłówekGrupa nr217:30-18:30Sala nr 208Pracownia artystyczna - Czarodziejski Ołówek2020.04.06 - poniedziałek
Kraftownica17:30-19:00Sala nr 208Pracownia artystyczna - kraftownica artystyczna2020.04.07 - wtorek

17:45
Keep Control17:45-18:45Sala nr 207Pracownia taneczna - hip hop2020.04.07 - wtorek
WHY NOT17:45-18:45Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2020.04.09 - czwartek

17:50
KarateGrupa nr217:50-18:50Sala nr 105/106Pracownia ciała i ducha - Karate dla dzieci2020.04.08 - środa

18:00
Why Not Basic18:00-19:00Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2020.04.06 - poniedziałek
Taniec Towarzyski18:00-21:00W każdym wieku latSala widowiskowaPracownia taneczna - taniec towarzyski2020.04.06 - poniedziałek
Taniec Towarzyski18:00-21:00W każdym wieku latSala widowiskowaPracownia taneczna - taniec towarzyski2020.04.08 - środa

18:15
Taniec Odissi18:15-19:15Sabina Sen-Podstawska
Sala nr 207Pracownia taneczna - taniec indyjski: kangnare2020.04.10 - piątek

18:20
Keep Control18:20-19:20Sala nr 207Pracownia taneczna - hip hop2020.04.06 - poniedziałek

18:45
ICOGNITO18:45-20:1516+ latSala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2020.04.07 - wtorek
You Know18:45-20:30Sala nr 105/106Pracownia taneczna - hip hop2020.04.10 - piątek

19:00
Zumba19:00-20:00W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2020.04.07 - wtorek
Zumba19:00-20:00W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2020.04.09 - czwartek

19:15
WHY NOT19:15-20:15Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2020.04.06 - poniedziałek
Dancehall Hobby19:15-21:00Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2020.04.09 - czwartek

19:30
Zumba & Fitness19:30-20:30W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2020.04.06 - poniedziałek

19:45
You Know19:45-21:00Nowa salaPracownia taneczna - hip hop2020.04.08 - środa

20:00
Warsztaty samoobrony MDS20:00-21:30Sala nr 305Pracownia ciała i ducha - Warsztaty Samoobrony2020.04.07 - wtorek
Warsztaty samoobrony MDS20:00-21:30Sala nr 305Pracownia ciała i ducha - Warsztaty Samoobrony2020.04.09 - czwartek

20:10
Fitness20:10-21:10W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2020.04.07 - wtorek
Fitness20:10-21:10W każdym wieku latSala nr 207Pracownia ciała i ducha - Aerobik & Zumba2020.04.09 - czwartek

20:30
ACKEE CREW20:30-22:00Anna Gogolok
Sala nr 105/106Pracownia taneczna - dancehall2020.04.06 - poniedziałek

zobacz ulubione
do góry