Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach

Plakat
dzień (start)
26-05 2024
Cena
30
Kasa

Godzina
17:00:00

Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach

Kąpiel w dźwiękach jest dla każdego, kto chce doświadczyć piękna i harmonii w swoim życiu. Wibracje i dźwięki oddziałują na każdą komórkę naszego organizmu.

Częstotliwości instrumentów wprowadzają ciało i umysł w stan głębokiego relaksu i dobrostanu, przywracają harmonię i spokój wewnętrzny, wprowadzają w dobry nastrój, wpływają na zdolności twórcze oraz kreatywność, poprawiają zdolność koncentracji, wspomagają procesy regeneracji organizmu, likwidują stres poprzez rozluźnienie mięśni i uwolnienie blokad emocjonalnych.

To dobra terapia przy bólach głowy i migrenach, problemach z kręgosłupem, reumatyzmem, pomaga przy problemach z zasypianiem.

Relaksacyjny koncert trwa 60 minut.

Weź swoją matę, a także koc i poduszkę pod głowę, jeśli potrzebujesz większego komfortu.

Ubierz się ciepło i wygodnie.

Pamiętaj także o wodzie oraz o tym, aby też i przed koncertem dobrze się nawodnić (2 szklanki wystarczą).

Przeciwwskazaniem do wzięcia udziału są: wszczepione urządzenia elektroniczne (np. rozrusznik serca, aparat słuchowy), problemy neurologiczne (epilepsja) i pierwszy trymestr ciąży.

Ze względu na charakter wydarzenia prosimy o przybycie co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem koncertu, by móc się spokojnie przygotować do relaksu a także nie przeszkadzać w nim innym uczestnikom. 

Data: 26 maja

Godzina: 17:00

Bilety: 30 zł, do nabycia w kasie MDK Batory oraz poprzez biletyna.pl

zobacz ulubione
do góry