Znaleziono wiadomości: 17.

European Blues Challenge
    Aktualności 1 czerwca

European Blues Challenge

W oczekiwaniu na konkurs European Blues Challenge (który będzie miał miejsce 2 i 3 czerwca 2023 na zielonych terenach okalających chorzowski kompleks Sztygarka w czwartek, 1 czerwca 2023, zapraszamy do MDK Batory w Chorzowie na przedkonkursowy „bifor”. Koncert będzie celebracją 20-lecia zespołu Boogie Boys - jednego z czołowych polskich zespołów bluesowych, polskiego reprezentanta na EBC 2011.

• Aktualności - 2023-03-04
    Ladies Night
    Aktualności 4 marca

Ladies Night

Drogie Panie! Z okazji Waszego Święta zapraszamy Was do szalonej tanecznej zabawy podczas Ladies Night, gdzie czeka na Was: - powitalna lampka Prosecco - DJ Mateo - noc pełna artystycznych niespodzianek - menu: przystawka, ciepłe danie, deser, zimne i ciepłe napoje Terminy: 4.03, 11.03, 18.03 20:00-1:00 Bilet w cenie 99 zł do nabycia w kasie MDK Batory Impreza tylko dla kobiet!

• Aktualności - 2023-02-02
    HIP HOP 8-11 lat - ZAPISY NA DRUGIE PÓŁROCZE
    Aktualności 2 lutego

HIP HOP 8-11 lat - ZAPISY NA DRUGIE PÓŁROCZE

Ogłaszamy zapisy na drugie półrocze do naszej najmłodszej grupy tanecznej w MDK BATORY! WIERCIPIĘTKI to idealna grupa dla dzieci rozpoczynających naukę tańca, zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki o 16:15, a trening wypełniony jest ruchem, muzyką, rytmiką i improwizacją.

• Aktualności - 2023-01-09
    Wystawa ceramiki
    Aktualności 9 stycznia

Wystawa ceramiki

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac uczestników pracowni ceramicznej działającej w MDK Batory. Wystawę można zwiedzać w dniach od 9 - 22 stycznia 2023r. w godzinach od 10:00 - 20:00.

• Aktualności - 2022-12-07
    Wernisaż wystawy Barbary Kozyry
    Aktualności 7 grudnia

Wernisaż wystawy Barbary Kozyry

Wernisaż wystawy Barbary Kozyry - absolwentki Kolegium Języka Biznesu przy Uniwersytecie Śląskim. Barbara Kozyra ukończyła również Policealne Studium Reklamy. Jej największą pasją jest jednak malarstwo, które obecnie doskonali pod okiem znanego i cenionego artysty malarza Piotra Naliwajki.

• Aktualności - 2022-10-21
    Informacja dot. ewentualnej dystrybucji tabletek jodku potasu w sytuacji wystąpienia zdarzenia radiacyjnego
    Aktualności 21 października