Spektakl: "Poprawka - czyli jak się pozbyć narzeczonej"

dzień (start)
03-02 2023

"Poprawka - czyli jak się pozbyć narzeczonej"

Serdecznie zapraszamy  na spektakl teatralny autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej pt. „POPRAWKA - czyli JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ” w wykonaniu TEATRU na 5. Spektakl, to zabawna komedia opowiadająca  o tym, że miłość może się zdarzyć w każdym wieku.  On - starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona - piękna, pełna energii dwudziestodwuletnia  dziewczyna. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze?  Może jeszcze coś innego?  Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy za ścianą stoi nadopiekuńcza córka Barbara? Do tego Adela, żona, a nie-żona (bo rozwiedziona). Czego dotyczy tytułowa Poprawka? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu. Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawa intryga, skrywane tajemnice i mnóstwo humoru zapewnią dobrą rozrywkę.

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska

Adaptacja sztuki za zgodą autorki scenariusza

Reżyseria: Joanna Gieruszyńska, Andrzej Gieruszyński

Scenografia: Pomysł i wykonanie - Andrzej Gieruszyński