XXIII Jarmark Rzeczy Ładnych

Plakat
dzień (start)
08-12 2019
Kasa

Godzina
10:00:00
Lokalizacja
MDK Batory
Organizator
Jarmark Rzeczy Ładnych, Kumulator Artystyczny, MDK Batory

Serdecznie zapraszamy na XXIII edycję Jarmarku Rzeczy Ładnych, który od 12 lat jest organizowany w Chorzowie, zawsze w Miejskim Domu Kultury "Batory".

Tak jak zapowiadaliśmy, w tym roku będzie tylko jedna okazja do spotkania z naszymi twórcami i będzie to 8 grudnia. w godz. 10.00-17.00

Chcemy w tym roku zatrzymać się trochę i wrócić do naszych korzeni i do idei, która rozpoczęła organizację tych jarmarków, a także wprowadzić drobne zmiany.

Na początek przypomnimy nasze założenia :

- chcemy, żeby Jarmark był miejscem spotkań twórców, którzy nie zazdroszczą sobie sprzedaży i i nie podbierają pomysłów, a zaprzyjaźniają z sobą, inspirują i wspierają.
- chcemy, że Jarmark był przede wszystkim miejscem spotkania i prezentacji swojej twórczości i nawiązywania kontaktów z przyszłymi klientami. Oczywiście, życzymy milionowych przychodów, ale jeden dzień to za mało, żeby to osiągnąć. Praca w działalności rękodzielniczej odbywa się przez cały rok i dzięki temu spotkaniu ( a wraz z nim ulotkom, wizytówkom, itp) można zyskać klientów oraz znajomych klientów na cały rok
- mimo, że Jarmark organizowany jest w grudniu, nie jest typowym Jarmarkiem świątecznym i tematyka może dotyczyć różnych okazji oraz różnych okoliczności.
- do udziału zapraszamy twórców szeroko pojętego rękodzieła, osoby tworzące rzeczy wyjątkowe i unikalne. Zapraszamy również osoby tworzące i sprzedające elementy potrzebne do tworzenia rękodzieła - pudełka, bazy, figurki elementy, itp. Nie przyjmujemy kosmetyków, różnych produktów ekologicznych, z masowej produkcji oraz rzeczy, które trudno uznać za rękodzieło.
Nowość, którą chcemy wprowadzić w tym roku, to :
- platforma E-Jarmark Rzeczy Ładnych, gdzie można będzie się dodatkowo reklamować w szerszej formie

Zapraszamy na stronę www.rzeczy-ladne.eu, gdzie znajduje się regulamin ze wszystkimi informacjami oraz formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy

zobacz ulubione
do góry