LIS
HASZ
RAFT
TiT
loft

hajduckie dozynki 2014Zapraszamy na 43 Hajduckie Dożynki na teren Rodzinnych Ogrodów Działkowych NIEDŹWIEDZINIEC.

Rozpoczęcie o godz. 11:00

W programie:

11:00   Gry i zabawy dla dzieci
15:00   Uroczyste otwarcie
16:00   Zespół LARMODZIEJE
17:00   Loteria
18:00   Zespół LARMODZIEJE
19:30   Koncert Mirosława Jędrowskiego z zespołem

_________________________________________________________________________

 

 

 

 

1001 POMYSŁÓW NA TWÓJ ROZWÓJ

 

 

Programy Merytoryczne

Termin rozpoczęcia

W jakie dni odbywają się zajęcia

Koszt

 za mc

 

PROGRAM EDUKACJI KULTURALNEJ RAFT

 

 
  1.      

Ognisko Artystyczne "Maluch" – grupa młodsza

7.10.2014r.

16:00 -17:00

60zł/mc

2.    

Ognisko Artystyczne „Maluch” – grupa starsza

7.10.2014r.

Wtorki i czwartki 17:15 –18:45

60zł/mc

3.    

Metoda Dobrego Startu

17.09.2014r.

Środy o 10:15

oraz o  16:30

50zł/mc

4.    

Dogoterapia dla dzieci

(Zespół Szkół Specjalnych nr 2)

1.09.2014r.

   

5.    

Pracownia Kultury Języka GLOSA

2.09.2014r.

Terminy ustalane indywidualnie

30zł/1 lekcja indywidualna

6.    

Balet dla dzieci

9.09.2014r.

Wtorki o 17:00

50zł/mc

7.    

Streetdance

19.09.2014r.

Piątki

o17:15

50zł/mc

8.    

Teatr Rytmu

17.09 w godz.

 

środa

16:00 – 17:00

30zł/mc

9.    

Zespół Flow

1.09

Poniedziałki i soboty

_________

10. 

Kurs Tańca Towarzyskiego

1.09.2014

Grupa średniozaawansowana

15.09.2014r.

Grupa początkująca

Poniedziałki i środy od godz. 18:00

65zł

11. 

Indywidualne lekcje gry na gitarze

29.09.2014r. o godz. 18:00

Poniedziałek lekcja organizacyjna

30zł/1 lekcja

12. 

Aerobik

2.09.2014r.

Wtorki i czwartki o godz. 19:00 i 20:00

58zł/mc

13. 

Klub "Ewa"

4.09.2014r.

Czwartki w godz. 12:00 – 16:00

10zł/os

14. 

Klub Rozmaitości Kulturalnej „Pegaz”

9.09 10:00

wtorki

15zł/mc

15. 

Pracownia form plastycznych - Modelarstwo

10.09.2014

Środy w godz. 17:00 – 19:00

30zł/mc

16. 

Warsztaty umiejętności wychowawczych

Termin w trakcie ustaleń

 

350zł/10 spotkań

17. 

Coaching rodzicielski – grupa wsparcia

Termin w trakcie ustaleń

 

15zł/jednorazowo

18. 

Multimedialny Ekspert dla seniorów

8.10.2014

Środy o godz. 9:00, 10:10, 11:20, 12:30, 13:40, 14:50

30zł/lekcja

19. 

Siła kobiety – Kobiece warsztaty rozwoju

Termin w trakcie ustaleń

   

20. 

Siła wojownika – Męskie warsztaty rozwoju

Termin w trakcie ustaleń

   

21. 

Siła i energia w miłości – warsztaty dla par

Termin w trakcie ustaleń

   

22. 

Siła marzeń – warsztat coachingowy

Termin w trakcie ustaleń

   

23. 

Zajęcia z programowania (w ramach autorskiego projektu „Zaprogramuj się na przyszłość”)

Termin w trakcie ustaleń

   

24. 

Warsztaty Twórczego Myślenia

Termin w trakcie ustaleń

   

 

LABORATORIUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

 

1.    

Pracownia Twórczego Szkła

2.09.2014r.

Wtorki w godz. 16:00 – 20:00 i czwartki w godz. 17:00 – 21:00

80zł/mc

2.    

Pracownia Twórczego Materiału

3.09.2014r.

Środy w godz. 16:00 – 20:00

80zł/mc

3.    

Pracownia Twórczego Papieru

5.09.2014r.

Piątki w godz. 16:00 – 20:00

80zł/mc

4.    

Czarodziejski Ołówek

8.09.2014 16:30

i 17:45

poniedziałki

30zł/mc

5.    

Rękodzieci

1.09.2014r.

Poniedziałki

W godz. 16:00 – 18:00

i 18:00 – 20:00

40zł/mc

6.    

Pracownia rysunku i malarstwa

3.09.2014r.

Środy i czwartki

60zł/mc

7.    

Klub Promocji Poetyckich

17.09.2014r.

Raz w miesiącu w środy

5zł/mc

8.    

Klub "Adam" - MAT

1.09.2014r.

Poniedziałki i środy w godz. 16:00 – 20:00

5zł/mc

9.    

Cykliczne spotkania Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „RAZEM”

27.09.2014r.

W soboty

_______

10. 

Spotkania Polskiego Związku Filatelistów

 

Wtorki i czwartki w 16:00 – 20:00

_______

11. 

Chór Z Miłości

6.09.2014r.

Soboty w godz. 10:00 – 12:00

_______

12. 

Karate Goliat

środy

Dzieci od 4-6

17:05 – 17:50

Dzieci od 7 – 12 lat

17:50 – 18:50

 

HAJDUCKA SCENA ZDARZEŃ

1.    

Zespół tańca indyjskiego TAAL

Termin w trakcie ustaleń

 

5zł/mc

2.    

Zespół wokalny „Na szlaku”      

2.09.2014r.

Wtorki, środy i czwartki od 16:00

5zł/mc

 

TRADYCJA I TOŻSAMOŚĆ

 

1.    

Zespół Folklorystyczny "Chorzów"

2.09.2014r.

Wtorki, czwartki i piątki od 16:00

5zł

2.    

Kapela regionalna

4.09.2014r.

Czwartki od 19:00 – 21:00

_______

3.    

Laboratorium Śpiewu

2.09.2014r.

Wtorki/lekcje indywidualne

20zł/lekcja

4.    

Związek Kombatantów RP i BWP, Zarząd Kola nr 8

2.09.2014r.

Wtorki w 12:30 – 15:00

_______

5.    

Stowarzyszenie Akcjonariuszy Huty Batory

2.09.2014r.

12:30 – 14:30

________

6.    

Czarny Teatr

5.09.2014r.

Piątki od 18:00 – 21:00

80zł/mc

7.    

Klub Adam - Skat

1.09.2014r.

Poniedziałki i piątki

W godz. 10:00 – 12:00

5zł

 

PRACOWNIA DZIAŁAŃ KREATYWNYCH LOFT

 

1.    

Cultural Morning - średniozaawansowana grupa

3.09.2014r.

16:00

- 17:30

 

80zł/mc

2.    

Cultural Morning - początkująca

1.10.2014r.

17:35

19:05

80zł/mc

3.    

Zajęcia BeatBoxu

27.09.2014

soboty

40zł/mc

4.    

Indywidualne lekcje gry na perkusji

Termin ustalany indywidualnie z instrukotrem

 

30zł/mc

5.    

Teatr Zielony Gil

Termin w trakcie ustaleń

 

50zł/mc

6.    

Teatr Ruchu

Od 2.10.2014

w czwartki

 
         

 

 

 

Evergroup_logo