I znów jesteśmy razem

Plakat
dzień (start)
07-12 2023
Cena
35
Kasa

Godzina
18:00:00

Kolejny, XXVIII  Koncert Wspomnień  zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania trwają nie  od dziś - taka impreza wymaga wiele starań zarówno od strony muzycznej jak i technicznej.

Koncert będzie efektem całorocznej pracy wokalnej - warsztatów muzycznych, festiwali, w jakich „Na Szlaku” miało okazję uczestniczyć przez wiele lat.

Dla zespołu jest to wielkie wydarzenie, którym chcą się podzielić ze wszystkimi miłośnikami muzyki  z „krainy łagodności”… i nie tylko.

W koncercie wystąpią Pokolenia Zespołu „Na Szlaku” z MDK „Batory” w Chorzowie.

Gospodarzem koncertu będzie Zespół „Na szlaku” w składzie:  Nadia Alberska, Katarzyna  Pogoda, Patrycja Chojnacka, Anna Hullin, Agnieszka Rachwol oraz Jarosław Brabański, a akompaniować będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Rafała Smolenia.

Grupa pięknie kontynuuje tradycje Zespołu „Na szlaku”, która przetrwała już 39 lat. W/w Zespół w tym roku został Laureatem Grand Prix i I miejsca Festiwalu im. Wojtka Belona „Niechaj Zabrzmi Bukowina” w Busku Zdroju oraz zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Kultury w Gruzji -  Miasto Zugdidi, gdzie na zakończenie festiwalu zagrał wspólny koncert z zespołem Ciskari. Piękną przygodę muzyczną zakończyły warsztaty w Ochotnicy Dolnej.

Wyczekiwany przez nas Koncert nie odbędzie się bez widowni. Dlatego dołączcie do naszej naszlakowej, „rodzinnej” uroczystości i stwórzcie z nami kolejne, piękne wspomnienie.

Zapraszają: Miejski Dom Kultury „Batory”, Zespól Wokalny „Naszlaku” oraz Urszula i Karol Pielok

Spotkajmy się znów, razem, na tym muzycznym szlaku.

Data: 7 grudnia

Godzina: 18:00

Bilety: w cenie 35 zł do nabycia w kasie MDK Batory oraz poprzez biletyna.pl

zobacz ulubione
do góry