Dustin Arbuckle&The Damnations

41-506 CHORZÓW

Ticketportal

Miejski Dom Kultury Batory

Przez 15 lat współtworzył roots-rockowe trio Moreland & Arbuckle. Po nagraniu siedmiu albumów i zagraniu niezliczonej ilości koncertów w ponad dwudziestu krajach całego świata, zespół zakończył w 2017 roku działalność, a harmonijkarz i wokalista Dustin Arbuckle stworzył nowy projekt: Dustin Arbuckle & the Damnations.

Muzyka kwartetu (harmonijka / śpiew, gitara, bas, perkusja), określana przez członków zespołu jako „retro roots music” to autorska muzyczna mieszanka, na którą składają się różne stylistyczne wpływy, od Charley’a Pattona, przez The Band do brzmienia wytwórni Stax, od the Allman Brothers Band, przez Johnny’ego Casha do Toma Petty. Jak mówi Dustin, „zespół the Damnations to ogniste, energiczne, rock’n’rollowe uderzenie”. Wraz z Dustinem współtworzy go m.in. perkusista Kendall Newby, znany z Moreland & Arbuckle.

Koncert w ramach Vinyl Fest.

9.05.2019 r. godz. 20:00

Bilety w cenie 30zł oraz 40zł w dniu koncertu, do nabycia w kasie MDK Batory oraz w sieci Ticketportal