Wędrujący Teatr Kobiet - warsztaty teatralne

Aktualności 11 Maja 2019

Danuta Padjasek - filolog polski, trener warsztatów i treningów interpersonalnych Gestalt, poetka, absolwentka Studium Teatralnego. Kobieta Życiem Oczarowana.

Warsztaty prowadzą do głębokiego rozluźnienia ciała, uwolnienia stereotypowej gestyki, otwarcia się na nieznane wcześniej rodzaje ruchu, po to by w efekcie rozluźnione ciało poprowadziło do symptomu, stłumionej emocji, czy innej blokady uniemożliwiającej doświadczanie szczęścia i harmonii w życiu. Po prostu otwierając się na nieznany wcześniej ruch, otwierasz się na możliwość dotarcia i uwolnienia stłumionej ( nieznanej =nieświadomej) emocji. Słowa określają to, co już wiemy. Pełne wyrazu RUCHY - określają nieznane i mogą prowadzić do tego, by na światło dzienne mogło wyjść to, co już nie służy.

Jeśli porusza Cię w jakiś sposób tematyka i mój sposób podejścia, zapraszam na warsztaty „JESTEM JAKA JESTEM” które dadzą Ci możliwość być coraz bliżej SIEBIE

Danuta Padjasek - W razie pytań dzwoń lub napisz do mnie tel. 605 090 054
Od września zajęcia będą się odbywać 2 razy w miesiącu w soboty, w godz. 10:00 - 14:00
w sali 207