pracownia

Wędrujący Teatr Kobiet

WĘDRUJĄCY TEATR KOBIET 

NA ŚCIEŻCE MOCY

Zapraszamy Cię na cykl warsztatów, w trakcie których pozwolimy sobie odkrywać to, co tak często jeszcze zakryte- uśpione talenty, pragnienia, Twój Głos, być może nie dopuszczony wcześniej do głosu w swojej autentyczności!

Taki głos prosto z trzewi, z otwartego na oścież gardła, które bez lęku zaczyna wreszcie wypowiadać swoją Prawdę. Prawdę tego, kim jest jako OBECNOŚĆ doświadczająca życia tu na Ziemi.

W atmosferze wzajemnego zaufania i magicznego wręcz, kobiecego wsparcia, pozwolimy na przepływ naturalnych impulsów spontanicznego ruchu, którego tak głodne są nasze ciała. Ruchu poza kontrolą głowy, nawyków, i odwiecznej formy " grzecznych dziewczynek " , która tak często idzie z nami w parze, uniemożliwiając codzienne BYCIE w rozluźnieniu. W energii zabawy, płynięcia z tym, co akurat się pojawia, krok po kroku, otwierać będziemy wrota do radości naszych wewnętrznych dziewczynek.

Tam właśnie ukryte są pokłady naszej spontaniczności, ekspresji i zaufania do Życia!

Posłużymy się technikami dramowymi, by przyjrzeć się temu, co jeszcze gdzieś trzyma i ogranicza. Przywołamy naszą głęboką intuicyjność, wyostrzymy wilcze zmysły tak, by służyły naszym najczulszym potrzebom.

Ćwiczenia aktorskie umożliwią nam rozpoznanie Siebie w przeróżnych sytuacjach i barwach chwili.

Zaprosimy do manifestacji również wiele innych ścieżek pojawiających się nieoczekiwanie w Tu i Teraz.

Prowadząca - Danuta Padjasek

Trener warsztatów w nurcie Gestalt
Twórczyni Wędrującego Teatru Kobiet
(www.wedrujacyteatrkobiet.pl)

Zajęcia 2 x w miesiącu w soboty w godz. 10:00 - 14:00
Terminy zostaną podane na pierwszych zajęciach
Koszt: 60 zł/mc
Kolejne spotkanie: 7 grudnia

 

zobacz ulubione
do góry