pracownia

Karate dla dzieci

Jako Śląski Klub Oyama Karate posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi. Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i rekreacyjnym dziewczęta oraz chłopcy są zdrowsi i robią lepsze postępy w nauce. Trening uczy ich samodyscypliny, poszanowania starszych a przede wszystkim wiary w siebie, przez co dzieci stają się odporniejsze na wszelkie przeciwności.

Poza formami karate na zajęciach ćwiczymy elementy gimnastyki korekcyjnej i akrobatyki, które wspaniale poprawiają sprawność ruchową i korygują wady postawy. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zawodnicy naszego Klubu w ciągu ostatnich lat zdobyli ponad 870 medali na zawodach krajowych i międzynarodowych. Posiadamy zniżki dla rodzin.

Jesteśmy największym Klubem Oyama Karate na terenie Górnego Śląska i jednym z największych w Polsce. Mamy ponad 45 sekcji w największych miastach Górnego Śląska. Posiadamy sekcje we wszystkich dzielnicach Katowic, Siemianowic, Tychów, w Rudzie Śląskiej, Gliwicach, Chorzowie, Bytomiu, Mikołowie, Mysłowicach, Łaziskach, Gliwicach, Orzeszu oraz w Świętochłowicach. Mamy licencje na teren całego Województwa Śląskiego. Posiadamy grupę wykwalifikowanych instruktorów w tym kilkudziesięciu z czarnymi pasami (są wśród nich lekarze, inżynierowie, informatycy, pracownicy naukowi uczelni, absolwenci AWF-u, pedagodzy).

W przygotowaniu jest grupa dla rodziców dzieci ćwiczących (połączenie form karate, gimnastyki, biegania, treningu cardio, tabaty, fitness, basenu) - powstanie grupy zależy od ilości chętnych.

Jeżeli chcesz:

 • poznać nowoczesny styl walki oparty na japońskiej tradycji karate
 • być szybkim, silnym i opanowanym
 • nauczyć się władać Tonfą (pałką) i Bo (kijem)
 • doskonalić się i osiągnąć mistrzostwo w karate
 • sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej (zawody Kata, Kumite)
 • rozsądnie spędzić wolny czas, uczestnicząc w obozach zimowych i letnich - krajowych i zagranicznych
 • dostać się do „Kadry Pokazowej” klubu i uczestniczyć w widowiskowych pokazach

Śląski Klub Karate GOLIAT serdecznie zaprasza na treningi.

 

Instruktorami prowadzącymi w/w zajęcia jest małżeństwo sensei Izabela Cierpioł, wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Polski oraz w-ce mistrzyni Europy Oyama Karate w kata i kobudo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem , również instruktorka fitness oraz sensei Sebastian Cierpioł medalista Mistrzostw Europy oraz wielokrotny mistrz Polski (aktualny złoty medalista Mistrzostw Polski w kategorii kata 2015r, w-ce mistrzostwo w Pucharze Europy Oyama IKF 2015r, złoty medalista Mistrzostw Polski w kategoriach kata i kobudo z 2014r, wyróżniony jako najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Oyama Karate Kata 2014r).

Wiarygodność instruktorów, przynależność klubową oraz osiągnięcia są możliwe do sprawdzenia na stronie klubu Goliat: www.karategoliat.pl oraz na stronie Polskiej Federacji Karate : www.oyama-karate.pl

Relacja z turnieju GOLIAT KARATE 2019

Harmonogram karate dla dzieci w MDK Batory

PIERWSZE ZAJĘCIA 6 września 2023 r.

Kiedy:

 • grupa przedszkolna 4-6 lat (grupa 1) - środa 17:05 - 17:50
 • grupa dziecięca od 7 lat (grupa 2) - środa 17:50 - 18:50

Gdzie: Sala 105/106

Informacje dodatkowe o karate dla dzieci w MDK Batory

W przygotowaniu jest grupa dla rodziców dzieci ćwiczących (połączenie form karate, gimnastyki, biegania, treningu cardio, tabaty, fitness, basenu) - powstanie grupy zależy od ilości chętnych.

Osoby prowadzące:

 • Izabela Cierpioł - tel. +48 502 194 230 - e-mail:  
 • Sebastian Cierpioł - tel. +48 501 143 624

Harmonogram zajęć

zobacz harmonogram

Zapisz się!

zapisz na zajęcia

Nie znaleziono wiadomości.

zobacz ulubione
do góry