Newsletter

* pola wymagane

Aby się wypisać, przejdź pod adres: 

WYPISZ Z NEWSLETTERA

Informacje o newsletterze MDK Batory

Newsletter wysyłany jest nieregularnie, a liczba wiadomości uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na stronie internetowej MDK Batory, zależy także od grupy, którą subskrybujesz. 

Niektóre z wiadomości wychodzących wysyłane są automatycznie, na podstawie określonych preferencji otrzymywania newslettera.
Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszego newslettera prosimy kierować na adres: kinga@mdkbatory.pl 

Polityka prywatności newslettera

W trosce o prywatność użytkowników, przed wyrażeniem zgody na bezpłatną subskrypcję newslettera, prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności zamieszczoną na naszej stronie internetowej.
MDK Batory nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie są zbierane jakiekolwiek inne dane kontaktowe - zapisane zostają tylko i wyłącznie adresy mailowe z wybranymi grupami subskrypcyjnymi.

Sposób zapisania się do newslettera:

  • Wybierz i zaznacz odpowiednią grupę subskrybencką,
  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz przycisk „zapisz” i zatwierdź wysłanie subskrypcji,
  • Otwórz wiadomość mailową otrzymaną na podany wcześniej adres mailowy, która zawiera potwierdzenie dołączenia do newslettera,
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym mailu.

Wszystkie adresy, które nie zostaną potwierdzone przez subskrybentów w okresie miesiąca od wysłania prośby o weryfikację, będą usuwane przez administratora do miesiąca czasu od braku potwierdzenia.

Sposób wypisania się z newslettera:

  • Wpisz swój adres mailowy w odpowiednie pole powyższej witryny, wybierz opcję „wypisz” i zatwierdź wysłanie (e-mail zostanie usunięty ze wszystkich grup subskrypcyjnych),
  • Otwórz wiadomość mailową otrzymaną na podany wcześniej adres mailowy, która zawiera potwierdzenie wypisania się z newslettera,
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym mailu. Adres zostanie usunięty z naszej bazy adresów.
zobacz ulubione
do góry