LOFT

Zadaniem programu Loft jest kreowanie wydarzeń artystycznych i społecznych mających bezpośrednie odniesienie do zmian kulturowych zachodzących „tu i teraz”. W ramach programu eksplorujemy nowe formuły wydarzeń artystycznych, alternatywną sztukę oraz nowe przestrzenie dla kultury. Prowadzimy dyskurs z kulturą masową, mając do niej (jak również do nas samych) dystans. Tworzymy również genius loci poddasza domu kultury, gdzie realizujemy wiele naszych projektów.

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem i wspólnie z nami odnajdywać nowe formy komunikacji z odbiorcami kultury właśnie w programie PRACOWNIA DZIAŁAŃ KREATYWNYCH - LOFT, skontaktuj się ze mną:
Ania Wietecha
 
+48 32 2460 062
http://www.facebook.com/pracowniadzialankreatywnych.loft

Wystarczy, że napiszesz: CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM, a ja oddzwonię i ustalimy szczegóły.

Zanim zostaniesz wolontariuszem MDK Batory spróbuj odpowiedzieć sobie na kilka prostych pytań:

  • Czy mam jeszcze wolny czas? Zastanów się, czy w natłoku zajęć, znajdziesz jeszcze czas na dodatkowe obowiązki. Czy swój wolny czas chcesz poświęcić dla innych. Jeśli tak, to sprecyzuj ile masz tego czasu, w jakich dniach i godzinach w ciągu tygodnia... To z pewnością ułatwi dalszy kontakt.
     
  • Co chcę robić? Pomyśl jaki rodzaj i forma zajęcia Cię interesuje.Czy chcesz robić to co robisz na co dzień w pracy i tym właśnie wesprzeć nasz program, czyli wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe czy zdobyte w szkole umiejętności? Czy wolisz zająć się zupełnie czymś innym? Odreagować, oderwać się od pracy i nauki.

Jeżeli już wiesz, nie czekaj... skontaktuj się z nami!

 

zobacz ulubione
do góry