Karate dla dzieci

Śląski Klub Karate GOLIAT serdecznie zaprasza na treningi.

Jeżeli chcesz:

  • poznać nowoczesny styl walki oparty na japońskiej tradycji karate

  • być szybkim, silnym i opanowanym

  • nauczyć się władać Tonfą (pałką) i Bo (kijem)

  • doskonalić się i osiągnąć mistrzostwo w karate

  • sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej (zawody Kata, Kumite)

  • rozsądnie spędzić wolny czas, uczestnicząc w obozach zimowych i letnich - krajowych i zagranicznych

  • dostać się do „Kadry Pokazowej” klubu i uczestniczyć w widowiskowych pokazach

 

Zapisz się na zajęcia, które odbywają się w dwóch grupach wiekowych tj:

- grupa przedszkolna 4-6 lat - środa 17:05 – 17:50  60 zł./m-c

- grupa dziecięca od 7 lat - środa 17:50 – 18:50  70 zł./m-c

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Szczegółowych informacji udzielają sensei/instruktorzy prowadzący:

Izabela Cierpioł - tel. 517 261 277, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sebastian Cierpioł tel. 501 143 624

Instruktorami prowadzącymi w/w zajęcia jest małżeństwo  sensei Izabela Cierpioł, wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Polski oraz w-ce mistrzyni Europy Oyama Karate w kata i kobudo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem , również instruktorka fitness oraz sensei Sebastian Cierpioł medalista Mistrzostw Europy oraz wielokrotny mistrz Polski (aktualny złoty medalista Mistrzostw Polski w kategorii kata 2015r, w-ce mistrzostwo w Pucharze Europy Oyama IKF 2015r, złoty medalista Mistrzostw Polski w kategoriach kata i kobudo z 2014r, wyróżniony jako najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Oyama Karate Kata 2014r). Wiarygodność instruktorów, przynależność klubową oraz osiągnięcia są możliwe do sprawdzenia na stronie klubu Goliat:www.karategoliat.ploraz na stronie Polskiej Federacji Karate:www.oyama-karate.pl 

 OYAMA KARATE

Jako Śląski Klub Oyama Karate posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi. Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i rekreacyjnym dziewczęta oraz chłopcy są zdrowsi i robią lepsze postępy w nauce. Trening uczy ich samodyscypliny, poszanowania starszych a przede wszystkim wiary w siebie, przez co dzieci stają się odporniejsze na wszelkie przeciwności. Poza formami karate na zajęciach ćwiczymy elementy gimnastyki korekcyjnej i akrobatyki, które wspaniale poprawiają sprawność ruchową i korygują wady postawy. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zawodnicy naszego Klubu w ciągu ostatnich lat zdobyli ponad 870 medali na zawodach krajowych i międzynarodowych. Posiadamy zniżki dla rodzin.

Jesteśmy największym Klubem Oyama Karate na terenie Górnego Śląska i jednym z największych w Polsce. Mamy ponad 45 sekcji w największych miastach Górnego Śląska. Posiadamy sekcje we wszystkich dzielnicach Katowic, Siemianowic, Tychów, w Rudzie Śląskiej, Gliwicach, Chorzowie, Bytomiu, Mikołowie, Mysłowicach, Łaziskach, Gliwicach, Orzeszu oraz w Świętochłowicach. Mamy licencje na teren całego Województwa Śląskiego. Posiadamy grupę wykwalifikowanych instruktorów w tym kilkudziesięciu z czarnymi pasami (są wśród nich lekarze, inżynierowie, informatycy,

pracownicy naukowi uczelni, absolwenci AWF-u, pedagodzy).

W przygotowaniu jest grupa dla rodziców dzieci ćwiczących (połączenie form karate, gimnastyki, biegania, treningu cardio, tabaty, fitness, basenu) – powstanie grupy zależy od ilości chętnych.

Partnerzy

 

Evergroup_logo