Ekspresja i relaks

Pracownia rozwoju BALANS zaprasza na warsztaty pt. „Taniec ekspresji + wachlarz technik relaksacyjnych”

1. Taniec ekspresji jest wspaniałym narzędziem rozwoju. Daje możliwość otworzenia się na nowe, daje przestrzeń na odnalezienie siebie w zgiełku codziennych spraw, daje możliwość złapania równowagi.

Propozycja jest skierowana do osób dorosłych, niezależnie od wieku, wagi ciała czy po prostu sprawności fizycznej…w tym warsztacie może uczestniczyć każdy kto potrzebuje zmiany.  Zmiany rozumianej jako danie sobie prezentu w postaci skupienia uwagi, wyciszenia i wyrażenia siebie poprzez ruch, śpiew, oddech, zatrzymanie. 

Uczestnictwo w tym warsztacie nie jest ponad Twoje siły, bo granice wyznaczasz sam/sama.

Warsztaty ekspresji to czas wyrażenia własnego tańca,  to powrót do korzenia, do ruchu autentycznego, pierwotnego , bez ograniczeń i  schematów - tylko spontaniczność.

Podczas zajęć uwolnisz swój potencjał, wyrazisz swoje emocje - zarówno te pozornie negatywne, jak i te pozytywne.

Taniec to ruch, a ruch jest w każdym z nas od dziecka - wykonywany w sposób swobodny, bez ograniczeń i narzuconych standardów, pozwala dotrzeć do naszej naturalnej siły, żyć pełniej, głębiej, mocniej i radośniej. To zajęcia dla każdego kto chce odkryć zapomniane obszary swoich możliwości, oderwać się od codzienności.

2. Relaks prowadzi do równowagi wewnętrznej.

Techniki relaksacyjne są to specjalne ćwiczenia (fizyczne lub wyobrażeniowe), które umożliwiają odprężenie organizmu, radzenie sobie ze złością, strachem, bólem, poczuciem straty, a przy okazji uspakajają oddech, obniżają ciśnienie, zmniejszają napięcie mięśni. Połączymy relaksację i krótkie wizualizacje – na koncentrację uwagi, uspokojenie, rozluźnienie w celu wyciszenia.

Kiedy: w czwartki o godz. 19:00 – 20:30

Gdzie: Sala 207

Koszt: 20zł/1 zajęcia

Zapisy w sekretariacie MDK tel. 32 246 00 64 lub pod adresem e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

 

Evergroup_logo