Spektakl Shirley Valentine

28 września

Spektakl Shirley Valentine w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach.

Jedyną jej powierniczką jest kuchenna ściana, z którą rozmawia. Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop do Grecji. Propozycja na początku wydaje się abstrakcyjna i niemożliwa do zrealizowania.

Po dłuższej chwili zastanowienia, postanawia wbrew woli męża spełnić swoje marzenie.

Spektakl w wykonaniu genialnej aktorki, z wykorzystaniem dopieszczonej scenografii - perfekcyjne odwzorowanie angielskiej kuchni oraz... greckiej plaży i autentyczny zapach sadzonego z kartoflami gwarantują wspaniałą zabawę.

Spektakl przez wiele lat grany w chorzowskim Teatrze Rozrywki z ogromnym powodzeniem na deskach Teatru Żelaznego.

Występuje: Małgorzata Gadecka

28.09.2018r. godz. 19:00

Bilety w cenie 35zł oraz 25zł z kartą 60+ do nabycia w kasie MDK Batory oraz w sieci Ticketportal