Fabryka Śniegu

6 grudnia o 16:00 lub 18:00

Fabryka Śniegu

Serdecznie zapraszamy na wieczorny spektakl teatralny połączony z wizytą św. Mikołaja

pt. „Fabryka śniegu” 6.12.2018 r. o godz. 16:00 lub 18:00

Paczki dla dzieci trzeba podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka i godziną spektaklu

(16:00 czy 18:00 to bardzo pomoże Mikołajowi w pracy).

Odbiór w punkcie obsługi klienta lub sekretariacie MDK BATORY

Bilet – 15 zł do nabycia w Punkcie Obsługi Klienta MDK BATORY na parterze

Miejsca ograniczone – decyduje kolejność zgłoszeń, rezerwacji tel. 32 246 00 60 - 64

Spektakl w wykonaniu Teatru Trip:

"Fabryka Śniegu" - hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają
z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi poradzić sobie z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?